CTLQ1210NF-820J
CTLQ1210NF-820J Central Technologies
ctlq1210nf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 82UH 70MA SMD WW INDUCTOR
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 6.2Ohm Max
Q @ Freq: 40 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 8.5MHz
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Inductance: 82 µH
Current Rating (Amps): 70 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 82UH 70MA SMD WW INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 6.2Ohm Max, Q @ Freq: 40 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 8.5MHz, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), Inductance: 82 µH, Current Rating (Amps): 70 mA.