CTLQ1812CF-101K
CTLQ1812CF-101K Central Technologies
ctlq1812cf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 100UH 190MA SMD WW INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.2Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 6.8MHz
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 190 mA
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 100UH 190MA SMD WW INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.2Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 6.8MHz, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 190 mA.