CTLQ1812NF-102K
CTLQ1812NF-102K Central Technologies
ctlq1812nf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1MH 50MA SMD WW INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 25Ohm Max
Q @ Freq: 40 @ 252kHz
Frequency - Self Resonant: 2MHz
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 50 mA
на замовлення 490 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1MH 50MA SMD WW INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 25Ohm Max, Q @ Freq: 40 @ 252kHz, Frequency - Self Resonant: 2MHz, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 50 mA.