CTLQ1812NF-221J
CTLQ1812NF-221J Central Technologies
ctlq1812nf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 220UH 110MA SMD WW INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 5.4Ohm Max
Q @ Freq: 40 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 4.5MHz
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 110 mA
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 220UH 110MA SMD WW INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 5.4Ohm Max, Q @ Freq: 40 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 4.5MHz, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 110 mA.