CTLQ2220CF-102M
CTLQ2220CF-102M Central Technologies
ctlq2220cf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1MH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 14.42Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 1.7MHz
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 150 mA
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1MH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 14.42Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 1.7MHz, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Active, Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 150 mA.