CTLQ2220CF-472M
CTLQ2220CF-472M Central Technologies
ctlq2220cf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: IND POWER SHIELDED 4700UH SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 61.04Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 800kHz
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 mH
Current Rating (Amps): 70 mA
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND POWER SHIELDED 4700UH SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 61.04Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 800kHz, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 mH, Current Rating (Amps): 70 mA.