CTLQH3KSF-4R7N
CTLQH3KSF-4R7N Central Technologies
ctlqh3ksf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 4.7UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.142" L x 0.138" W (3.60mm x 3.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 820mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 50MHz
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 460 mA
на замовлення 750 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 4.7UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.142" L x 0.138" W (3.60mm x 3.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 820mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 50MHz, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 460 mA.