CTLQH3KSF-680N
CTLQH3KSF-680N Central Technologies
ctlqh3ksf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 68UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.142" L x 0.138" W (3.60mm x 3.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 910mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 10MHz
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm)
Part Status: Active
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 100 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 68UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.142" L x 0.138" W (3.60mm x 3.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 910mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 10MHz, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm), Part Status: Active, Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 100 mA.