CTLSH1-40M322 BK Central Semiconductor Corp
CTLSH1-40M322_2-19-10.PDF
Виробник: Central Semiconductor Corp
Description: DIODE SCHOTTKY 40V 1A TLM322
Packaging: Bulk
Package / Case: 3-TDFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 15 ns
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 50pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 1A
Supplier Device Package: TLM322
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 150°C
Part Status: Obsolete
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 550 mV @ 1 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 200 µA @ 40 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 40V 1A TLM322, Packaging: Bulk, Package / Case: 3-TDFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 15 ns, Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 50pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 1A, Supplier Device Package: TLM322, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 150°C, Part Status: Obsolete, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 40 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 550 mV @ 1 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 200 µA @ 40 V.