CTLV2510SF-1R5M
CTLV2510SF-1R5M Central Technologies
ctlv2510sf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1.5UH SMD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 95mOhm
Current - Saturation (Isat): 1.66A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008
Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 1.53 A
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1.5UH SMD POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 95mOhm, Current - Saturation (Isat): 1.66A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008, Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 1.53 A.