CTLV3012SF-3R3M
CTLV3012SF-3R3M Central Technologies
ctlv3012sf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 3.3UH SMD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1212 (3030 Metric)
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 130mOhm
Current - Saturation (Isat): 1.62A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1212
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 1.65 A
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3.3UH SMD POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1212 (3030 Metric), Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 130mOhm, Current - Saturation (Isat): 1.62A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1212, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 1.65 A.