CTLV3012SF-3R3N
CTLV3012SF-3R3N Central Technologies
ctlv3012sf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 3.3UH SMD POWER INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: 1212 (3030 Metric)
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 130mOhm
Current - Saturation (Isat): 1.62A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1212
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 1.65 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3.3UH SMD POWER INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: 1212 (3030 Metric), Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 130mOhm, Current - Saturation (Isat): 1.62A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1212, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 1.65 A.