CTLV4012ASF-1R0M
CTLV4012ASF-1R0M Central Technologies
ctlv4012asf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1.0UH SMD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1616 (4040 Metric)
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 40mOhm
Current - Saturation (Isat): 2.61A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1616
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 2.7 A
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1.0UH SMD POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1616 (4040 Metric), Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 40mOhm, Current - Saturation (Isat): 2.61A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1616, Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 2.7 A.