CTLV4015SF-6R8M
CTLV4015SF-6R8M Central Technologies
ctlv4015sf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 6.8UH SMD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1616 (4040 Metric)
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 138mOhm
Current - Saturation (Isat): 1.44A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1616
Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm)
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 1.26 A
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: 6.8UH SMD POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1616 (4040 Metric), Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 138mOhm, Current - Saturation (Isat): 1.44A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1616, Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm), Part Status: Active, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 1.26 A.