CTLV4026SF-1R5M
CTLV4026SF-1R5M Central Technologies
ctlv4026sf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 35mOhm
Current - Saturation (Isat): 3.78A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 3.33 A
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: SMD POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 35mOhm, Current - Saturation (Isat): 3.78A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 3.33 A.