CTLV5040SF-6R8N
CTLV5040SF-6R8N Central Technologies
ctlv5040sf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 6.8UH SMD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2020 (5050 Metric)
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 50mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.42A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2020
Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 2.7 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 6.8UH SMD POWER INDUCTOR, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2020 (5050 Metric), Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 50mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.42A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2020, Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm), Part Status: Active, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 2.7 A.