CTLV6020SF-220M
CTLV6020SF-220M Central Technologies
ctlv6020sf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 22UH SMD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2424 (6060 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 260mOhm
Current - Saturation (Isat): 1.17A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2424
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 990 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 22UH SMD POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2424 (6060 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 260mOhm, Current - Saturation (Isat): 1.17A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2424, Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 990 mA.