CTLVC6020F-1R0N
CTLVC6020F-1R0N Central Technologies
ctlvc6020f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1.0UH SMD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2424 (6060 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 19mOhm
Current - Saturation (Isat): 6.2A
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 2424
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 4.1 A
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: 1.0UH SMD POWER INDUCTOR, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2424 (6060 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 19mOhm, Current - Saturation (Isat): 6.2A, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 2424, Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 4.1 A.