CTLVC6045F-102M
CTLVC6045F-102M Central Technologies
ctlvc6045f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1000UH SMD POWER INDUCTOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 6Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 360mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm)
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 190 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1000UH SMD POWER INDUCTOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 6Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 360mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm), Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 190 mA.