CTLVC8040F-100M
CTLVC8040F-100M Central Technologies
ctlvc8040f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 10UH SMD POWER INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 38mOhm
Current - Saturation (Isat): 3.87A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 3.42 A
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10UH SMD POWER INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 38mOhm, Current - Saturation (Isat): 3.87A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 3.42 A.