CTLVC8040F-120N
CTLVC8040F-120N Central Technologies
ctlvc8040f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 12UH SMD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 45mOhm
Current - Saturation (Isat): 3.42A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 12 µH
Current Rating (Amps): 3.15 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 12UH SMD POWER INDUCTOR, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 45mOhm, Current - Saturation (Isat): 3.42A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm), Part Status: Active, Inductance: 12 µH, Current Rating (Amps): 3.15 A.