CTLVC8040F-220M
CTLVC8040F-220M Central Technologies
ctlvc8040f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 22UH SMD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 80mOhm
Current - Saturation (Isat): 2.52A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 2.34 A
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 22UH SMD POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 80mOhm, Current - Saturation (Isat): 2.52A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 2.34 A.