CTLVH2012F-220M
CTLVH2012F-220M Central Technologies
ctlvh2012f.pdf
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.25Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 10MHz
Current - Saturation (Isat): 640mA
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 460 mA
Написати відгук
Description: SMD SHIELDED POWER INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.25Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 10MHz, Current - Saturation (Isat): 640mA, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 460 mA.