CTM1F-R039K
CTM1F-R039K Central Technologies
ctm1f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: .039UH AXIAL MOLDED INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 40mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 825MHz
Material - Core: Phenolic
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: Axial
Inductance: 39 nH
Current Rating (Amps): 1.9 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: .039UH AXIAL MOLDED INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 40mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 825MHz, Material - Core: Phenolic, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Supplier Device Package: Axial, Inductance: 39 nH, Current Rating (Amps): 1.9 A.