CTM2474F-390L
CTM2474F-390L Central Technologies
ctm2474f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 39UH AXIAL MOLDED INDUCTOR
Tolerance: ±15%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 84mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 39 µH
Current Rating (Amps): 2.05 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 39UH AXIAL MOLDED INDUCTOR, Tolerance: ±15%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 84mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 39 µH, Current Rating (Amps): 2.05 A.