CTM2474F-472L
CTM2474F-472L Central Technologies
ctm2474f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 4700UH AXIAL MOLDED INDUCTOR
Tolerance: ±15%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 10.1Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 90mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 4.7 mH
Current Rating (Amps): 190 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 4700UH AXIAL MOLDED INDUCTOR, Tolerance: ±15%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 10.1Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 90mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 4.7 mH, Current Rating (Amps): 190 mA.