CTM2F-101K
CTM2F-101K Central Technologies
ctm2f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 100UH AXIAL MOLDED INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.52mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 4.5Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 9.5MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 151 mA
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 100UH AXIAL MOLDED INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.52mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 4.5Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 9.5MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 151 mA.