CTM2F-4R7K
CTM2F-4R7K Central Technologies
ctm2f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 4.7UH AXIAL MOLDED INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.52mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 2.6Ohm Max
Q @ Freq: 33 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 90MHz
Material - Core: Phenolic
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 294 mA
на замовлення 508 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 4.7UH AXIAL MOLDED INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.52mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 2.6Ohm Max, Q @ Freq: 33 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 90MHz, Material - Core: Phenolic, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 294 mA.