CTM2F-681J
CTM2F-681J Central Technologies
ctm2f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 680UH AXIAL MOLDED INDUCTOR
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.52mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 27Ohm Max
Q @ Freq: 65 @ 790kHz
Frequency - Self Resonant: 3.1MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 790 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 680 µH
Current Rating (Amps): 91 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 680UH AXIAL MOLDED INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.52mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 27Ohm Max, Q @ Freq: 65 @ 790kHz, Frequency - Self Resonant: 3.1MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 790 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 680 µH, Current Rating (Amps): 91 mA.