CTM3F-182J
CTM3F-182J Central Technologies
ctm3f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: AXIAL MOLDED INDUCTOR
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.190" Dia x 0.441" L (4.82mm x 11.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 1.8 mH
на замовлення 192 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AXIAL MOLDED INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.190" Dia x 0.441" L (4.82mm x 11.20mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Material - Core: Ferrite, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 1.8 mH.