CTM3F-2R2K
CTM3F-2R2K Central Technologies
ctm3f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 2.2UH AXIAL MOLDED INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.190" Dia x 0.441" L (4.82mm x 11.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 970mOhm Max
Q @ Freq: 30 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 140MHz
Material - Core: Phenolic
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 505 mA
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2.2UH AXIAL MOLDED INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.190" Dia x 0.441" L (4.82mm x 11.20mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 970mOhm Max, Q @ Freq: 30 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 140MHz, Material - Core: Phenolic, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 505 mA.