CTM3F-391J
CTM3F-391J Central Technologies
ctm3f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 390UH AXIAL MOLDED INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.190" Dia x 0.441" L (4.82mm x 11.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 10Ohm Max
Q @ Freq: 65 @ 790kHz
Frequency - Self Resonant: 4.5MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 790 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 390 µH
Current Rating (Amps): 100 mA
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 390UH AXIAL MOLDED INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.190" Dia x 0.441" L (4.82mm x 11.20mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 10Ohm Max, Q @ Freq: 65 @ 790kHz, Frequency - Self Resonant: 4.5MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 790 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 390 µH, Current Rating (Amps): 100 mA.