CTM4F-332J
CTM4F-332J Central Technologies
ctm4f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: AXIAL LEADED MOLDED INDUCTOR
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.220" Dia x 0.560" L (5.59mm x 14.22mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 38Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 58mA
Inductance Frequency - Test: 250 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 3.3 mH
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AXIAL LEADED MOLDED INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.220" Dia x 0.560" L (5.59mm x 14.22mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 38Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 58mA, Inductance Frequency - Test: 250 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 3.3 mH.