CTMC1008F-220M
CTMC1008F-220M Central Technologies
ctmc1008f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 22UH FERRITE CORE WW INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -45°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 5.5Ohm Max
Q @ Freq: 25 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 22MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 1008
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 125 mA
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 22UH FERRITE CORE WW INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -45°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 5.5Ohm Max, Q @ Freq: 25 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 22MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 1008, Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 125 mA.