CTMC1008F-R039M
CTMC1008F-R039M Central Technologies
ctmc1008f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: .039UH FERRITE CORE WW INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -45°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 450mOhm Max
Q @ Freq: 20 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 1.1GHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 1008
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Inductance: 39 nH
Current Rating (Amps): 380 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: .039UH FERRITE CORE WW INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -45°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 450mOhm Max, Q @ Freq: 20 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 1.1GHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 1008, Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Inductance: 39 nH, Current Rating (Amps): 380 mA.