CTMC1210SF-270J
CTMC1210SF-270J Central Technologies
ctmc1210sf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD FERRITE CORE WW INDUCTOR
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 5Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 18MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 27 µH
Current Rating (Amps): 80 mA
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD FERRITE CORE WW INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 5Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 18MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Part Status: Active, Inductance: 27 µH, Current Rating (Amps): 80 mA.