CTMC1210SF-2R2J
CTMC1210SF-2R2J Central Technologies
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 100MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 320 mA
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD FERRITE CORE WW INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 100MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 320 mA.