CTMC1812SF-102J
CTMC1812SF-102J Central Technologies
ctmc1812sf.pdf
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 40Ohm Max
Q @ Freq: 20 @ 252kHz
Frequency - Self Resonant: 2.5MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 252 kHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 30 mA
на замовлення 2010 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD FERRITE CORE WW INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 40Ohm Max, Q @ Freq: 20 @ 252kHz, Frequency - Self Resonant: 2.5MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 252 kHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Part Status: Active, Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 30 mA.