CTMC1812SF-560J
CTMC1812SF-560J Central Technologies
ctmc1812sf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD FERRITE CORE WW INDUCTOR
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 5.5Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 10MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 56 µH
Current Rating (Amps): 135 mA
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD FERRITE CORE WW INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 5.5Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 10MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Part Status: Active, Inductance: 56 µH, Current Rating (Amps): 135 mA.