CTMC1812SF-R18K
CTMC1812SF-R18K Central Technologies
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 240mOhm Max
Q @ Freq: 35 @ 25.2MHz
Frequency - Self Resonant: 570MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25.2 MHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 180 nH
Current Rating (Amps): 700 mA
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD FERRITE CORE WW INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 240mOhm Max, Q @ Freq: 35 @ 25.2MHz, Frequency - Self Resonant: 570MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 25.2 MHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Part Status: Active, Inductance: 180 nH, Current Rating (Amps): 700 mA.