CTMC2220F-103J
CTMC2220F-103J Central Technologies
ctmc2220f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 10000UH FERRITE WW CHIP INDUCTOR
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.232" L x 0.205" W (5.90mm x 5.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 150Ohm Max
Q @ Freq: 15 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 500kHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 79.6 kHz
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 mH
Current Rating (Amps): 25 mA
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10000UH FERRITE WW CHIP INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.232" L x 0.205" W (5.90mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 150Ohm Max, Q @ Freq: 15 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 500kHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 79.6 kHz, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Part Status: Active, Inductance: 10 mH, Current Rating (Amps): 25 mA.