CTMC2220F-182J
CTMC2220F-182J Central Technologies
ctmc2220f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1800UH FERRITE CORE WW INDUCTOR
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.232" L x 0.205" W (5.90mm x 5.20mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 30Ohm Max
Q @ Freq: 20 @ 252kHz
Frequency - Self Resonant: 1.3MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 252 kHz
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Inductance: 1.8 mH
Current Rating (Amps): 60 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1800UH FERRITE CORE WW INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.232" L x 0.205" W (5.90mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 30Ohm Max, Q @ Freq: 20 @ 252kHz, Frequency - Self Resonant: 1.3MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 252 kHz, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Inductance: 1.8 mH, Current Rating (Amps): 60 mA.