CTMC2220F-222K
CTMC2220F-222K Central Technologies
ctmc2220f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 2200UH FERRITE CORE WW INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.232" L x 0.205" W (5.90mm x 5.20mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 35Ohm Max
Q @ Freq: 20 @ 252kHz
Frequency - Self Resonant: 1.2MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 252 kHz
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 mH
Current Rating (Amps): 55 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2200UH FERRITE CORE WW INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.232" L x 0.205" W (5.90mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 35Ohm Max, Q @ Freq: 20 @ 252kHz, Frequency - Self Resonant: 1.2MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 252 kHz, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 mH, Current Rating (Amps): 55 mA.