CTMC2220F-822J
CTMC2220F-822J Central Technologies
ctmc2220f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 8200UH FER CORE WIRE-WND INDUCTR
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.232" L x 0.205" W (5.90mm x 5.20mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 125Ohm Max
Q @ Freq: 20 @ 252kHz
Frequency - Self Resonant: 600kHz
Current - Saturation (Isat): 28A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 252 kHz
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Part Status: Active
Inductance: 8.2 mH
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 8200UH FER CORE WIRE-WND INDUCTR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.232" L x 0.205" W (5.90mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 125Ohm Max, Q @ Freq: 20 @ 252kHz, Frequency - Self Resonant: 600kHz, Current - Saturation (Isat): 28A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 252 kHz, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Part Status: Active, Inductance: 8.2 mH.