CTML0805F-330K
CTML0805F-330K Central Technologies
ctml0805f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD FERRITE CORE MULTIL INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
на замовлення 12007 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD FERRITE CORE MULTIL INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Material - Core: Ferrite, Supplier Device Package: 0805, Part Status: Active, Inductance: 33 µH.