CTML0805F-4R7J
CTML0805F-4R7J Central Technologies
ctml0805f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD FERRITE CORE MULTIL INDUCTOR
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1Ohm Max
Q @ Freq: 45 @ 10MHz
Frequency - Self Resonant: 35MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 15 mA
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD FERRITE CORE MULTIL INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1Ohm Max, Q @ Freq: 45 @ 10MHz, Frequency - Self Resonant: 35MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 15 mA.