CTML0805F-8R2M
CTML0805F-8R2M Central Technologies
ctml0805f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 8.2UH FER MULTIL SHLD INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.1Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 4MHz
Frequency - Self Resonant: 26MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 4 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Active
Inductance: 8.2 µH
Current Rating (Amps): 15 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 8.2UH FER MULTIL SHLD INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.1Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 4MHz, Frequency - Self Resonant: 26MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 4 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Active, Inductance: 8.2 µH, Current Rating (Amps): 15 mA.