CTML1206F-100K
CTML1206F-100K Central Technologies
ctml1206f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 10UH FER MULTIL SHLD INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1Ohm Max
Q @ Freq: 45 @ 2MHz
Frequency - Self Resonant: 24MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 25 mA
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10UH FER MULTIL SHLD INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1Ohm Max, Q @ Freq: 45 @ 2MHz, Frequency - Self Resonant: 24MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 25 mA.