CTML1206HCF-R82M
CTML1206HCF-R82M Central Technologies
ctml1206hcf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 0.82UH FER CORE MULTIL INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 160mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Inductance: 820 nH
Current Rating (Amps): 1.5 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0.82UH FER CORE MULTIL INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 160mOhm, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), Inductance: 820 nH, Current Rating (Amps): 1.5 A.