CTMLP080502F-R47N
CTMLP080502F-R47N Central Technologies
ctmlp080502f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 0.47UH SMD MULTIL POWER INDUCTOR
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
DC Resistance (DCR): 110mOhm
Current - Saturation (Isat): 900mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 3 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 1.2 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0.47UH SMD MULTIL POWER INDUCTOR, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, DC Resistance (DCR): 110mOhm, Current - Saturation (Isat): 900mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 3 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 1.2 A.